Sizi Arayalım
Bilgilendirme için sizi en kısa sürede arayalım.
elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum
Kocaeli

Huzurun Adresi

Paipurth City

Gözünüzü her sabah, böyle bir yaşama açtığınızı düşleyin… Paipurth estetiği ve şıklığı ile huzurlu bir yaşam sizi bekliyor. Projelerimizin tüm detaylarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Projeleri Gör

Nefes Alan Dış Cephe

Sağlamlık ve estetikliğin karışımı

İZOCAM Marka geçirmezlik yoğunluğu yüksek taş yünü cephe mantolama ile Hammaddesi doğadan gelen taş olan taşyünü, doğal olarak sağlam ve dayanıklıdır sıcaklık ve nem değişikliklerinden etkilenmez ve boyutsal kararlılık gösterir. Uzun yıllar boyunca performansında bir değişiklik olmadan yalıtım işlevini yerine getirerek ömür boyu yüksek performans sağlayan evler oluşturduk

KOMPOZİT CEPHE ile Estetik ve pürüzsüz yapısı şık bir görünüm sağlamakla birlikte Dayanıklı Koruyucudur. Hava etkilerine dayanımı sayesinde kapladığı alanı korur. Isı ve ses iletim katsayısı düşüktür. Estetik ve sürdürülebilirliğin değerini biliyoruz.

JOTUN MARKA dış ve iç cephe boya ve macun yapılmasında kullandık çünkü EİFFEL KULESİNİN dahi bu marka ile boyandığını bildiğimizden en iyisini hak edenlere en iyisini sunmak için yola çıktık.

A+ Sınıf Malzemeler

Sağlamlık ve estetikliğin karışımı

Yüksek mukavemetli beton köprülerde, yüksek katlı yapılarda tercih edilen C50 sınıfındaki betonu Paipurth olarak Temel beton dayanımı ve su yalıtımı için bütün dairelerimizde kullandık.

1.sınıf kimyasaldan uzak daire iç kapı, fortmanto ve mutfak dolapları ile doğa uyumlu karbon ayak izimizi azaltacak uzun ömürlü, sağlıklı yaşam alanları oluşturduk.

1.sınıf seramik ve parke döşeme yapılmasında doğal taşlardan destek alıp 12 mm kalınlığında parke döşememizle uzun ömür ve kalitesine ek hem ses hem ısı kaçakları için bir önlem daha aldık.

Su Geçirmeme Güvencesi

Sağlamlık ve estetikliğin karışımı

Temel altı özel drenaj sistemi ile Dış mekanlarda sadece su geçirmezliği değil nem geçirmezliği de sağlayarak sağlıklı ortamlar sunuyoruz

KNAUF Marka çatlama ve dağılma önleyici fileli sıva uygulaması bütün duvarlarımızda gerçekleştirdik çünkü Nem, çatlak boyunca duvarın içine girer ve bir süngerdeki gibi yayılır, işleyen nem, duvardaki ısı yalıtım yeteneğini azaltarak dış cephe boya tabakasından dış sıvaya, tuğlaya doğru tırmanır ve duvarın ötesindeki son kat malzemelere baskı yapabilir. Gevşeyen yerlerden küçük parçalar dökülmeye başlar. Gerçek tehlike, çatlak oluşumlarından dolayı tabii olarak ortaya çıkan sürekli hasarlardır. Eğer zamanında tesbit edilemezlerse, bina kullanılamaz duruma gelebilir. Biliyoruz ki kalite küçük ve değersiz gibi görünen detaylarda saklıdır.

Konfor Alanı

Sağlamlık ve estetikliğin karışımı

Gün ışığı ve temiz havanın insan sağlığına önemli etkileri bulunduğunu bildiğimizden. Çatı pencereleri bu ihtiyaca en efektif çözümü sizlere sunuyoruz. Çatı dublekslerde tavanda welux cam uygulaması ile Çatı pencereleri kullanıldığı mekanlara gün ışığı ve temiz hava getirerek bu alanların yaşam kalitesini yükselttik.

Ev en güvenli en huzurlu alan bunu çok iyi biliyoruz bu nedenle şap altı ses ve izolasyon yalıtımı, daire araları ses yalıtımı yaptık mahremiyetiniz bizim için önemli.

Spot ve Led aydınlatmalarla, geleneksel aydınlatmalara oranla daha uzun ömürlü, düşük enerji kullanımı, yüksek dayanıklılık gibi önemli avantajlara sahip gün ışığı etkisi sağlıyoruz

Her daireye ait kapalı otoparklarımız ile hem zamandan tasarruf sağlayıp değerli vaktinizi önemsiz detaylara ayırmanızın önüne geçiyor hem de güvenliğinizi sağlıyoruz.

Akıllı Ev Sistemleri

Sağlamlık ve estetikliğin karışımı

Herkes son teknolojiyi ve yenilikleri hak eder çok da Paipurth ailesi bu nedenle Siemens ankastre seti ve mikrodalga fırınlarımızla konfor alanınızı genişletiyoruz. Ev en güvenli en huzurlu alan bunu çok iyi biliyoruz bu nedenle şap altı ses ve izolasyon yalıtımı, daire araları ses yalıtımı yaptık mahremiyetiniz bizim için önemli.

Her dairemiz de kullandığımız viessman kombilerle Tamamı üstün teknoloji ürünü olan ısıtma sistemleriyle daima daha iyisi hedefledik. Enerjinin verimli kullanılması sayesinde giderler azaltılarak kaynaklarınız ve çevreyi koruyacağız.

Her daire için 2 adet Mitsubishi klima ile Müşterilerimizin ihtiyaçlarına tasarruflu, güvenli, çevre dostu yüksek performanslı klima modelleri ile cevap veriyoruz sürekli teknolojik yenilik ve kesintisiz yaratıcılıkla; rahat bir yuvanızın oluşmasına katkıda bulunacağız.

Kurucu Mesajı

Huzurun ve doğanın içinde bir hayat

Firmamız 1995 yılından bu yana Tarihi Bina Restorasyon, Akıllı Konut Projeleri, A Plus Villa Projeleri ve Özgün Mimari tasarımları ile birçok gayrimenkul projesi gerçekleştirmiş, her iki ülkede de adını duyurmayı başarmıştır.

Paipurth İnşaat tüm gayrimenkul projelerinde iç mekan, dış cephe ve ince işlerde kalitesi kanıtlanmış, güvenilir Alman Yapı Malzeme markaları ile çalışmakta olup en ince ayrıntılarda bile estetik tasarımı ön planda tutmuştur.

Yönetim bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla, planlama, tasarım ve üretimin her alanı ve aşamasında görev almakta; diğer yandan, paydaşları ile sürekli bir iş birliği içinde olarak üretim süreçlerini takip etmektedir.

Paipurth İnşaat’ta görev yapan her kişi, İnsan psikolojisini etkileyen, pozitif enerji veren, mutluluk ve huzur sağlayan yaşam alanları yaratmak için çalışmaktadır.

Toplumun ihtiyaçlarını, beklentilerini göz önüne alarak kaliteli bir yaşam kültürü oluşturmaya, çağdaş ve seçkin yapılarımızla, kentlerde özgün mimari örnekler yaratmaya, işimize olan güçlü inancımızla hız kesmeden devam ediyoruz.

Paipurth İnşaat olarak bu büyük dönüşümün bir parçası olarak, nitelikli yapılaşmaya katkı sağlayarak, gerçekleşecek sosyal reformun paydaşları arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

Bülent Yaşaroğlu

Genel Tanım

Paipurth villaları sizi özel bir yaşama davet ediyor; modern mimarinin klasikle , yeşilin maviyle , konforun lüksle buluştuğu, şehrin merkezinde ama stresinden ve gürültüsünden uzak hayal ettiğiniz huzurlu yaşama…

Havaalanı 37 dk

İstanbul 1saat 15dk

İzmit 35dk

Gebze 25dk

Genel Tanım

Tamamı eşsiz deniz manzarasına sahip olan, fonksiyonelliğin ve kalitenin ön planda tutulduğu üstün mimari tasarım anlayışı ile dizayn edilen Paipurth Suites projesinde, ekstra deprem dayanıklığı için statik açıdan da fark yaratan, güvenilir, sağlam inşaat teknik uygulamaları kullanılmıştır. Siz de Paipurth Suites dairenizi seçin, geç kalmadan bu prestijli projede yerinizi ayırtın..

Havaalanı 41dk

İstanbul 1saat 25dk

İzmit 31dk

Gebze 29dk

Genel Tanım

Şehir yaşamına yakın olmak isteyenler için şehrin tam merkezinde konumlanan projemiz , tüm ihtiyaçlarınıza yakın mesafede olup aynı zamanda akıllı ev özellikleriyle ve eşsiz deniz manzarasıyla konforunuzdan taviz vermeyen rahat bir yaşam alanı sunmaktadır.

Havaalanı 36 dk

İstanbul 1saat 15dk

İzmit 37dk

Gebze 25dk

Genel Tanım

For over 50 years, our Industrial segment has earned recognition for transforming the ideas and visions of clients into reality by building and maintaining their

For over 50 years, our Industrial segment has earned recognition for transforming the ideas as of clients

Havaalanı -

İstanbul -

İzmit -

Gebze -

Doğayı Koruyoruz

Projelerimizde yeşil alana öncelik veriyoruz

Doğayı Koruyoruz

Projelerimizde yeşil alana öncelik veriyoruz

Paipurth Çevre Yönetim Sistemi’nin hayata geçirilmesi ve bu politikanın devamlılığının sağlanması ile ilgili gereken tüm çalışmaları yapacağını ve bu çalışmalar için gerekli tüm kaynakları sağlayacağını her zaman garanti eder.

Projelerimizde çevreye ve doğayı koruduğumuz gibi aynı zamanda da doğa ile etkileşiminizi arttırmanıza olanak sağlıyoruz.

Paipurth Haberleri

En son çıkanlar

Bize Yazın

Mesaj Gönder